| αℓγήα ツ a întrebat:

Cum ii demonstreaza un baiat unei fete ca o iubeste?

5 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

In momentul in care ii respecta decizile si nu e egoist vrand sa faca sex cu ea, si purtandu-i de grija cat tine de el...

| MalynaMagdalena a răspuns:

Fiecare fata sau baiat o face in felul lui isi arata iubirea in diverse moduri.nu toti facem la fel. daca el prin comportament gesturi etc te face sa te simti implinita iti acorda atentie si altele atunci ai sa simti ca te iubeste.vei simtii cum e.mai ales cand esti indragostit simti ca plutesti.insa ai grija de cele mai multe ori aparentele inseala.:*

| marian123 a răspuns:

Pai sunt mai multe tipuri de baietii: eu i-as spune, altii nu i-ar spune ca pur si simplu le e frica, altii le-ar fi rusine, altii ar saruta-o direct, altii ar vorbii foarte mult cu ele dar nu le-ar spune "te iubesc" niciodata, dar eu cred ca cel mai bine este sa ii spuiwinking nu?

| ElaaaaMiha a răspuns:

Prin gesturile pe care le face adica. felul in care te priveste cum te apara...

| Antonia_4267 a răspuns:

prin un singur gest