| PartyLoll a întrebat:

Cum pot avea picioarele asa drepte http://assets.sport.ro/......_size1.jpg ...eu le am mai curbate si oasele sunt vizibile(nu sunt slaba :D nici umflata)?

Răspuns Câştigător
| R100 a răspuns:

Daca picioarele tale sunt asa, sunt pentru ca fiecare avem forma diferita la corp. Sunt sigura ca si forma picioarelor tale sunt foarte frumoase happy In cazul meu aerobicul mi-a facut picioare drepte si destul de frumoase. Bine... sportul in general, modifica corpul. Spor tongue

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cum adica drept? Mie nu mi se pare ca are picioare nu stiu cum, extraordinare, sunt niste picioare normale.
Singurul care iti modeleaza fizicul e sportul, intreaba eventual un antrenor de fitness daca se poate obtine ceea ce iti doresti tu. IN alta ordine de idei, picioarele nu trebuie sa fie perfect drepte, majortatea oamenilor le au putin curbate, si mi-a spus o sportiva de performate ca asa trebuie sa fie, daca le ai drepte nici nu poti alerga ca lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare mare minunatie de picioare?

| foxsilver a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i asa ca ale mele-s mai misto?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru foxsilver):

Phoaileu!