| teodora200004 a întrebat:

Cum pot avea sprancene mai lungi?
Eu nu le am exagerat de scurte, dar le vreau mai lungi.
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Te dai pe ele in fiecare seara timp de o luna cu ulei de ricin, il speli dimineata. incearca sa nu te prea pensezi in perioada asta apoi sa mergi la pensat la un salon

9 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Nu prea se poate, singurul lucru pe care il poti face este sa incerci un creion de sprancene, dar depinde de culoarea lor.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Încearcă să foloseşti ulei de ricin. Ştiu că ajută la creşterea părului în general.

Pa-pa.

| teodora200004 explică (pentru Hydrangeaceae):

Pai folosesc de o saptamana ulei de ricin..inca nu vad niciun rezultat :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin-poate te ajuta!

| Laura927 a răspuns:

Eu cred ca te-ai referit la gene?
Nu?

| teodora200004 explică (pentru Laura927):

Nu. Genele le am chiar foaret lungi. Dar eu vreau sprancene lungi :/

| AlexandraPrincess a răspuns:

Le masizi u ulei de ricin. Apoi il speli dimineata.s-au aplica ulei de argan

| LuisaRaluca12 a răspuns:

Nu poti avea sprancene mai lungi, la fiecare om spranceana are dimensiunea ochiului, poate ca tu ai ochii mici si din cauza aceasta! Funda?

| teodora200004 explică (pentru LuisaRaluca12):

Am ochii chiar mari, dar sprancenele sunt scurte, eu le vreau mai lungi
una e mai scurta si subtire si cealalta e lunga si groasa
lol, si aia scurta nu creste deloc :/