| andreeatobiy a întrebat:

Cum pot fura o pagina de facebook? Nu un cont! Nu merge sa sterg admina principala. Va rog raspuns rapid... Funda

2 răspunsuri:
| xPikaChux a răspuns:

raised eyebrows.Mdap...foarte draguta intrebarea...ma mir ca ai curaj sa o pui si nu merge sa o stergi pentru ca te-a facut content creator(nu poti sa stergi sau sa bagi admine).

| ana10n a răspuns:

Aceea admina te-a facut content creator, tu poti doar sa scrii pe pagina {te poti elimina doar pe tine} Ea poate si sa te stearga, funda?