| AlexandruCucu a întrebat:

Cum pot înlatura un tatuaj făcut acum 2 zile? Există alte metode în afară de laser?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Metode sunt, dar depinde daca vrei sa ramai sau nu fara piele.

Pe bune acum, de tatuaje scapi foarte greu. Trebuie sa mergi sa il scoti cu laser si asta presupune multe sedinte si multi bani.

6 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Metoda laser si cam atat.

| Bizon95 a răspuns:

In afara de laser sunt vreo 3 solutii
jupuire, arsura, un tatuaj mai mare care sa il includa pe ala vechi

TREBUIE SA TE GANDESTI SERIOS inainte de a face un tatuaj, pentru ca e FOARTE GREU DE SCOS!

| Furnicuta000 a răspuns:

Mai bine accepti sfatul de mai sus, iti faci un tatuaj peste. Dar sa te duci la un salon ca lumea, chiar daca dai bani macar stii ca o sa iti placa.

| CleanHeart a răspuns:

Atunci cand va faceti tatuaj ar fi bine sa aiba o semnificatie importanta pentru voi altfel normal ca o sa le regretati, sa nu o faceti niciodata pentru a fi cool, trebuie sa va fie drag de ele si peste 20 de ani, nu doar in tinerete cand ai fost prost si ai vrut ceva nou.

| GouDidodino a răspuns:

Deja te-ai saturat de el? LOL, să-l porti sănătos, până la adânci batraneti

| AlexandruCucu explică (pentru GouDidodino):

Nu a ieșit cum îmi doream să iasă. și nu prea îmi place cum arată