| pithicot a întrebat:

Cum pot licita un produs de pe okazii.ro? N`am mai cumparat nimic de pe el si chiar nu stiu ce trebuie sa fac. Daca ati cumparat ceva de pe site va rog sa`mi spuneti si mie cum ati procedat...am gasit o trusa si de ex daca vreau sa o "iau" prin Posta Romana ce trebuie sa fac? Funda:X

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici gasesti tot ce te intereseaza: http://www.okazii.ro/ajutor/termeni-conditii-utilizare.html. Succes!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este optional nu trebuie sa scrii ceva, trebuie completate doar campurile obligatorii.

| pithicot explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri... dpa ce apas pe "cumpara" imi apare "Detalii comandasadoptional)"...nu stiu ce trebuie sa scriu

Răspuns utilizator avertizat