| Miha3meow a întrebat:

Cum pot sa fac like-uri multe la poze pe fb? Nu va ganditi ca vreau 1000, e de-ajuns 150-200... cand vad unele ca au poze de taranci cu 200 de like-rui va dati seama. Am poze destul de ok zic. sa incerc sa para artistica prin felu ei simplu? Dati-mi cateva sfaturi.big grin

Răspuns Câştigător
| Denisia_Daria_1996 a răspuns:

Bună!
Păi mai bine nu trimite sms la prieteni cu linkul şi like, sau să etichetezi prieteni în poza ta, sau chiar să o distribui findca la cata rautate e te vor injosi si chiar te vor face "cersetoare de like-uri".
Eu ti-as indica sa nu incarci decat o singura poza odata, maxim vreo 3 pe zi (si intre ele sa lasi timp de minim 1-2 ore), la descriere sa pui ceva simplu gen versuri de la melodii fara "k" in loc de "c" sau "y" in loc de "i"!
Pare mai bine sa iti incarci pozele pe perete findca sunt la mai multa vedere.
Consta si in avea multi prieteni pe facebook sau si abonati!
Cu toate astea sper ca te-am ajutat si uite fb-ul meu: Daria Denisia :* :*

76 răspunsuri:
| Klaudyu_Klau_1989 a răspuns:

Cu; fac sa am multe like-uri?

| Dan_Dany_1996 a răspuns:

Da

| Suzy0022 a răspuns:

Incearca sa fii tu insati...nu conteaza like-urile ce e mai imporant este faptul ca tine iti place....Cu ce te ajuta daca iti da multa lume like? te schimba cu ceva? Devii mai frumoasa? Ok, dar ca sa iti raspund la intrebare iti dau un sfat: posteaza o poza mai veche (de pe facebook) din nou. Poti face asta de vreo 3 ori si iti sugerez ca vei reusi. Contul me de facebook: Sanziana Puiu
P.S. nici eu nu am multe like-uri crying

| Dobre_Anastasia_1985 a răspuns:

Vreau mai multe likuri 150-200 la poze

| Samy_Jusst_1996 a răspuns:

Like like

| Și_Atat_Casian_1996 a răspuns:

Nihoa nihoa

| sperata a răspuns:

Fb like me

| Cristina_Daria_1999 a răspuns:

Faci schimb de like-uri sau publicitate de la alt cineva