| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac o comanda de rochie de pe un site de facebook? Nu am facut niciodata si nu stiu.Cum pot sa imi aflu marimea pe care o port la rochie? Nu ma pricep la marimi.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cand e vorba de imbracaminte, cel mai sigur te duci in magazin. Normal ca sunt si oferte online, dar pana nu vezi exact marimea, daca iti sta bine, sa o probezi, riscurile sunt mari si trebuie evitate. Pe net reclama la produs poate fi inselatoare. La fata locului e cel mai potrivit de cumparat haine. happy

| TudyCFR a răspuns:

Pai cel mai simplu iti iei masurile in primul rand, in al doilea rand te sfatuiesc sa iei dintr-un magazin online mai bine decat de pe facebook si sa ai grija ca de multe ori nu este acelasi lucru si daca vrei neaparat de pe facebook atunci iei legatura cu cei care administreaza pagina.