| AliceAnnnnna a întrebat:

Cum pot sa fac sa am șoldurile late?
Lumea mi-a spus că nu se vede ca am fund din cauza soldurilor decât dacă te uiti de la spate atent. E groaznic plus ca asta se caută în societate si simt ca înnebunesc.

69 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca esti cel putin supraponderala daca nu chiar obeza, ai picioarele foarte umflate, groase, nici eu nu le am asa, du-te la medic poate ai retentie de apa

| AliceAnnnnna explică (pentru RAY):

Nu cred ca m-ai văzut că sa vorbesti prost. De la genunchi in sus e normal sa fie mai groase.

| RAY a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Ce limbaj ai fata

| AliceAnnnnna explică (pentru RAY):

Am ce limbaj vreau atata timp cat ma insulti pana sa ma vezi

| RAY a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Insult?

Lumea mi-a spus că nu se vede ca am fund din cauza soldurilor decât dacă se uiti de la spate atent. E groaznic plus ca asta se caută în societate si simt ca înnebunesc.

deci 7, 6 miliarde de pers te insultam

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai. cam asta se cauta. Asta cauta barbatii, din pacate.

| AliceAnnnnna explică (pentru RAY):

Având în vedere faptul că imi spui mie ca nu ai picioarele ca ale mele eu care orice port sta larg pe mine inseamna ca esti doar os. Si imi faci insulte fără să mă fi văzut decât într-o poza unde nici nu ma poti vedea aproape.

| RAY a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Ai poza de profil omule

| AliceAnnnnna explică (pentru RAY):

Nu iti poti da seama dintr-o poza in care am picioarele de la genunchi in sus daca sunt grasă sau nu. Totusi am 51 kgrolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles, ce se cauta in societate? Fund, solduri sau creier?
Tu vrei sa te apuci de sex pe bani, de esti atat de interesata sa oferi pietii, ce se cauta?
Atunci apleaza la operatii estetice, unde se ia grasime dintr-o parte si se umple in alta parte.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Plus ca asta se caută în societate
Dacă te înebunește că nu ai de la natură ce se caută în societate, ai o problemă cu capul, nu cu șoldurile sau cu fundul, căci după cum singură afirmi, din acela ai din belșug.

| AliceAnnnnna explică (pentru sadrian46):

Daca nu mi s-ar scoate ochii ca arat dubios fără șolduri și că nu am fund si n-aș fi agresat pentru astea. Nu m-ar interesa nici daca as fi scândurăhappy sper ca am lamurit

| sadrian46 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Cine o face, are pitici pe creier. În capul lui păsăresc ciripelele.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca tu ai impresia ca in societate se cauda fundul mare... poate ar trebui sa schimbi cercurile in care te invirti.

| relian a răspuns:

Daca ai solduri mari, sincer esti urata cu spume laughing nu vad ce vezi tu la solduri late sau la coapse, eu ocolesc femeile genul ala, mai degraba prefer femeia snur decat sa vezi ditai usa laughing femei cu spatele cat doua usi, vorba cuiva pe aici cred ca problema ta e sus nu la mijloc laughing

| AliceAnnnnna explică (pentru relian):

Frate. Am primit mesaje private de la utilizatori de TPU spunandu-mi sa merg urgent la doctor ca nu e ok la vârsta mea si ca poate fi o dereglare. Serios rolling on the floor

| Dalmore a răspuns (pentru relian):

Ce treabă are soldul cu spatele? Femeile frumoase, in general, au soldurile late, e un semn de fertilitate care a fost mereu apreciat.

| relian a răspuns (pentru Dalmore):

Pe alea iale tu pe toate laughing frumusetea este relativa, depinde de fiecare om.
Dar ce spui tu a fost candva, in ziua de azi oamenii vad altfel frumusetea. Daca ala e semn de fertilitate nu vad ce legatura are fertilitatea cu frumusetea.
Stii tu ce apreciaza barbatii? Hai sa iti spun ce inseamna frumus.Sincer multi nu vad, nu stiu, iar tu esti la fel.
Frumos este atunci cand un organism, un lucru, orice este frumos conturat, cand partile componente sunt imbinate armonios.Ce inseamna asta?
De regula un om trebuie sa aiba dimensiuni egale intre mijloc -cap -picioare.Iti dau exemplu asta.Ai vazut ca sunt barbati la care picioarele, sau de la mijloc in jos is mai scurti decat de la mijloc in sus? Daca nu ai vazut observa chestia asta si dupa sa imi spui daca iti place asa.

Alt exemplu.Ai vazut culturistii aia cu ditai spatele? Iti plac aia,tu crezi ca aia is frumosi?laughing Eu nu cred.
Ai vazut femeile alea cu ditai coapsele sau ditai soldurile? Toate astea ies in evidenta preas strident, toate astea nu mai sunt ca masura ca restul corpului, arata urat, naspa.
Cum ai arata tu daca ai avea mainile pana la genunchi? Sa nu spui ca toate femeile ar fi inebunite dupa tine laughing
Iara ce spui tu sau in general se stie, ori mai bine zis se stie gresit, ma refer la solduri si coapse mari ca ar fi semn de feritlitate este o conceptie gresita.
Nu coapsele si soldurile mari is cele care ar duce la fertilitate ci grasimea de pe ele laughing
Mai informeaza-te si o sa afli ca in general in zona aia femeile ar trebuie sa aiba ceva grasime daca vor sa faca copii mai usor.Nu mai stiu exact am citit asta pe un website medical si explica acolo ce si cum.

Deci ia tu femeile asa si lasa-ne noua pe alea slabe cu solduri inguste si fara coapse sau cu coapse f mici laughing

| relian a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Daca ai solduri late,asa cum vrei tu sa ai,atunci mai vede bunica fundul tau laughing primul lucru care o sa dsara in ochi cuiva vor fi soldurile,plus ca si fizic soldurile alea isi deformeaza si fundu,sau cel putin asa pare.
Daca ai un fund frumos,mai degraba iese in evidenta fara solduri late,sau coapse laughing
Dar fiecare cu cel doare laughing unele isi pun si fund si sani,altele le dau jos,cum am spus fiecare cu cel doare.
Ce este bun ca nu-s piese de schimb laughing sau poate ca asa ar fi fost mai bine,ai un iubot caruia ii plac soldurile,schimbi ce ai cu unele pe placu aluia,te lasa ala sau il lasi tu,trebuie sa schimbi altceva laughing

Acum lasand gluma la o parte,eu cred ca toate partile unui organism animal,sunt cat mai bine proportionate,asta este cuvantul magic PROPORTIONAT laughing sa nu iasa nici unu prea mult in evidenta,tot corpul sa fie apreciat.
Ce ar fi un elefant sa aiba picioare de girafa?laughing crezi ca ar arata frumos?
Deci totu trebuie sa fie cat mai proportionat,cu cat este mai proportionat cu atat acel organism este mai frumos si mai bine adaptat,ba si mai sanatos as zice.
Ai vazut tu animale salbatice disproportionate? Omul si animale domestice da, cand vezi pe unia cu nu stiu cate centuri de siguranta laughing sau femei cu ditai soldurile laughing ori coapse f mari deja vorbim aici despre deformatii, despre chestii care ies din tiparul normal.
Mai vad negresele alea vai de mine, au alea niste funduri de zici cas exact gorile laughing dar exact asa si arata, au fundu ala nu f bombat exagerat de bombat, deja aia nu mai arata a oameni laughing
Dar se pare ca si pe aici sunt oameni care apreciaza chestiile astea laughing cum spuneam fiecare cu cel doare

| Dalmore a răspuns (pentru relian):

Eu cred că tu nu prea ai contact des cu femei laughing. Sau nu știi unde vine soldul. Sau tu când auzi sold lat te gândești direct la obeze, deși nu a zis nimeni de solduri imense, disproporționate. Urât și nașpa e sa fii dreapta ca un dulap, sa nu ți se facă distincția între sold si abdomen, dar na, trebuie sa avem și din ăștia pasionați de fetițe de 12 ani.

Și oamenii nu au dimensiuni egale, nici măcar ochii sau urechile nu sunt perfect drepte la nimeni.

Le iau eu ca nu-mi plac minorele.

| AliceAnnnnna explică (pentru Dalmore):

Tocmai la asta mă refeream ca nu am pic de șolduri vine corpul drept rolling on the floornu de șolduri de grasime

| AliceAnnnnna explică (pentru relian):

Nu stiu ce sa zic. Una e sa fi proporțional alta e sa fi drept ca minerolling on the floor) de sus in jos fără pic de sold si fundul sa se vadă drept drept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Ce inaltime ai?

| AliceAnnnnna explică (pentru relian):

Stiu ca in poza de profil nu se vede. Dar asa e rolling on the floor

| relian a răspuns (pentru Dalmore):

Corpul trebuie sa fie PROPORTIONAT,scuze nu gaseam cuavntul cand am scris tie.
Deci soduri mari,ca despre asta era vorba aici,fata vrea solduri mari ca alea se cauta,sau asa vroia ea,deci solduri mari, obligat inseamna mai mult decat proprtionat, acu pricepusi?
Deci un organism trebuie sa fie proportionat, daca vrei iti dau si exemplu.

Ce spui daca un elefant ar avea picioare de girafa? Despre asta vorbeam, desi aici am exagerat nitel sa poti pricepe la ce voiam sa zic.
Nici o problema iti lasam tie toate femeile cu solduri mari si foarte mari laughing bafta cu ele.
Eu prefer femeia snur, chiar de n-are tate si nici c.ur laughing mai bine asa decat cu solduri mari.

| relian a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Pai in cazul asta nu soldurile is problema ta si fundul.laughing
Poti avea soduri uriasze,fundul la fel va ramane si se va vedea,deci tu ai nevoie de fund, sa fie nitel asa bombat nu de solduri laughing asta e alta poveste.
Ce sa zic cred ca fund iti poti pune, cel putin asa cred laughing daca asta iti doresti.
Dar sa vrei sa ai solduri stai linistita, alea te fac altfel nicidecum sa arati bine.
Daca esti dreapta e bine, cel putin nu ai centuri de grasime, asta e un lucru bun.Deci tu din fata esti ok,din spate sau letaral nu se vede fund,asta e,asa esti tu,ai fundul plat.
Am vazut sunt si barbati asa cu fundu plat laughing bine ca la femei arata mai naspa, la voi aia se cauta fundu ala putin bombat nu solduri sau coapse mari.
Dar nici fundul prea bombat nu da bine, trebuie sa fie cat trebuie cum am zis in shape cu restul, picioare una alta.
Ok e bun ca am lamurit ce ai tu nevoie, deci FUND nu sold, deci cauta si vezi de se fac ceva implanturi de genul asta.
Alta solutie nu-i la ora asta.

| AliceAnnnnna explică (pentru relian):

Problema e ca nu merge nici la operatie ca stransesem bani laughing cică am un os care se duce foarte in jos spre pământ și ăla nu ma lasa sa imi pun silicon. Am incercat la sala si acel os nu se duce in mod normal in sus ci e dezvoltat in jos. Asta e. Se caută ce se caută. Pana la urma nu eu mi-am dorit să mă nasc asa ca sa fiu agresata si batuta si scuipata. Asta nu înțelege lumea

| AliceAnnnnna explică (pentru relian):

Si crede-ma macar de aveam noroc de cine stie ce corp proportionat. Dar eu am picioarele de le poti cuprinde cu o mână subțiri și la talie am 70. Spatele e atât de mare parca trag la haltere si sânii automat au kilometraj pe lângă asta arată că niste tinte cu spini. Normal ca mi-a fost rusine in orice relație sa fac ceva cu cineva cand primul iti zice in momentul acela "sa te f sau nu? Arăți dubios". Pana la urma la cata umilință mi am primit din cauza fetei si corpului ma mir. Pentru ca sunt fete care chiar sunt băț și nu-s batjocorite

| AliceAnnnnna explică (pentru relian):

Si nu te lua dupa poza de la profil ca acolo mi-am tăiat tibiile sa nu se vadă cât de subțiri sunt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Problema la tine inseamna ca este faptul ca esti prea slaba.
Daca ai pune 5-10 kg, nu s-ar mai vedea asa.
Ia incearca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Nu inteleg, despre care os vorbesti?
Arata-mi o poza, in privat ceva, nu imi pot imagina ce zici.
Nu pot intelege cum poti fi agresata din cauza aasta. straight face

| AliceAnnnnna explică (pentru anonim_4396):

Nu pot. Nu pot depăși de 52 kg

| Ajay a răspuns (pentru relian):

Cine a zis că trebuie să fie proporționat ca sa fie frumos? Femeile cu fundul mare, talia mica și sâni mici spre medii sunt cea mai mișto combinatie. Unde vezi tu femei proporționate zilnic? Slabă moartă nu înseamnă proporționată. Proporționată e când are 90 - 60 -90, 100 - 70 - 100, etc. Deci și o femeie grasa poate sa fie proporționată. Soldurile țin de oase nu de grăsime.

| relian a răspuns (pentru Ajay):

Aia e combinatia ta bortala, daca tie alea iti plac aia nu inseamna ca asa trebuie sa arate frumuseatea.Ai vazut tu manechine, modele cu asa caracteristici ce arati tu? Ok daca nu-s atunci inseamna ca tu esti altfel, vrei altceva.
Fundu mare si talie subtire tie ti se par a fi combinatia perfecta?laughing e bun, dar la majorotatea li se pare ca nu-i chiar asa de frumos.
Iara un fud mare si talie subtire este deja disproportionat.Eu nu zic fund ca si talie laughing tu cred ca nu sti despre ce vorbesc eu aici, nu stii cei aia proportii.
Ai vazut la barbati o chestie care nu da deloc bine? Sint barbati care au picioarele mai scurte decat restul corpului.Mai exact un organism normal ar trebuie sa fie de la jumate in sus aceiasi distanta ca de la jumate in jos,ei la uni barbatii de la juma in jos distanta e mai mica decat cea in sus si sincer arata ciudat,atunci spui ca nu-s pastrate proportiile,ca si in cazul unui fund mare si talie subtire,e deja prea stridenta chestia.
Dar cum am zis fiecare cu cei place,dar generalizand femeile ce spui tu sau arai tu nu plac majoritatii.
O femeie grasa chiar daca e proprtionata,tot naspa este ca e grasa,drasimea aia nu stiu cat de proportionata este.
La uneel femei da paia si garsimea este proportionata,dar la majoritatea nu-i asa,vezi acele centuri de grasime,ceea ce nu e frumos deloc laughing
Dar sunt si femei grase asa uniform,alea is ok,adica nu-s dizgratioase.
La barbati la fel,ce vezi tu frumos la un babat burdanos? Sa fim seriosi,apare unu cu niste picioare din alea subtiri si ditai burta,ce frumusete vezi tu acolo?
Aia inseamna disproportionat,este ceva mai mare decat restul,sare in ochi,nu arata bine.
Mai sunt si uni care fac spoert si isi dezvolta doara anumiti muschi si arata ca dracu laughing daca tu vrei sa spui ca arata bine aia e doara parerea ta numa.
Soldurile nu tine de oase,acolo is muschi ceva mai mari decat la alte femei,ca de altfel si la coapse,acolo la fel is muschi,peste care se mai aseaza si grasimea si femeile arata "super" sunt destui barbati care plac astfel de femei, unu dintre ei esti chiar tu, deci nu-i nimic rau sa iti placa asa.
Dar nu generaliza, cand generalizezi sa arati ca ei si cum spui tu.
Deci eu nu am vazut manechine la magzine, nici modele, alea din moda asa cum spui tu.Si barbati la fel, nu am vazut culturisti prezentand mais tiu eu ce haine, sau reclame stiu si eu normale.Barbati care fac reclame la parfumuri,la creme etc is cat mai perfecti, cat mai bine proportionati, nu am vazut nici un burtos facand reclama la un parfum laughing poate nici la mancare ca nu da deloc bine.
Deci nu stiu despre ce vorbersti tu, eu iti arat tot ce apare pe la tv, prin reviste etc.
Tu arati ceva unde? Ca asa vezi tu, asta e valabil doara pentru tine.

| anonimg a răspuns:

Soldurile se latesc atunci cand corpul va fi pregatit pentru un copil.
Daca nu s-au latit, atunci trebuie sa vezi tot ce are legatura cu sarcina. Deci trebuie control medical. Pe langa acesta vezi daca este obligatoriu ca la varsta ta toate fetele sa aiba soldurile late.

| OldSoul a răspuns:

Baga-ti p... in ea de societate.

| Dalmore a răspuns:

Dacă de la așa tâmpenie înnebunești, ce o sa faci când o să ai probleme reale? rolling on the floor

| Sonia822 a răspuns:

Toti barbatii vor solduri inguste, femei cat mai slabe. Soldurile se mares oricum odata cu varsta, pe la 23-24 o sa fii suficient de lata, se maresc treptat dupa 18 ani, pentru ca esti apra sa faci copii. si asa e natura, iti maresce coccisul. Dupa ce nasti, o sa fii cat malul. Multe poasta corsete cu laterale de otel, sa se ingusteze si tu vrei sa te faci cat plaja. Nu stiu cine ti-a spus asa ceva, dar ti-a speculat fragilitatea, trebuie sa ai incredere in tine, e exact invers, se cauta scandurile. Alea usor de ridicat in brate, ala carora sa le incapa lor bucile in palma. Kardishian e barbat travestit, d-aia are atat soldurile. Toata familia e asa, nu stiu l; a ce prostii te uiti, intra pe fashion tv- pagina de Facebook si cruceste-te, au ajuns sa-si opereze coastele chirurgical ca sa fie cu coldurile cat stiuletele de porumb

| AliceAnnnnna explică (pentru Sonia822):

Am 20 si nu încep deloc soldurile

| AliceAnnnnna explică (pentru Sonia822):

Si da. Mi se scoate ochii din cauza lui Nicki Minaj si Kim Kardashian. Si nu doar mie. Ni se scot ochii ca alea si-au dorit si au obținut. Eu nu am cum să fac ca ele. Asa m-am născut nu eu mi-am ales corpul. Asta nu înțelege societatea.

| Dalmore a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Numai virgineilor le plac deformatele alea de Minaj și Kardashian rolling on the floor lasă societatea, că nu-i pasa de soldurile tale, ai tu un anturaj de rahat. La 20 de ani sa ai așa "probleme" e chiar dubios, daca ai avea 14 as înțelege.

| Dalmore a răspuns (pentru Sonia822):

"toți barbatii vor solduri înguste, femei cat mai slabe"
Poti să fii slabă și să ai soldurile late, nu știu ce bărbați ai cunoscut tu, bărbații apreciază mai degrabă o forma de clepsidra decât o femeie cu corp de fetiță. Dar nu e așa important oricum ce vor ei.
Kardashian nu e bărbat, fostul soț al mamei ei e.

| Sonia822 a răspuns (pentru Dalmore):

N-ai avuit de noile valori europene, printre care si travestitii? Toti homlaii care vor sa fie femeie primesc bani de la stat si sunt promovati pe canalul ``E! `` Serena si cu Angelina sunt printre ei. Data viitoare ai grija dupa cine scurgi. ochii pe ca s-ar putea sa-ti iei teapa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Daca te vei ingrasa, vei vedea ca vei mai reusit sa pui acolo.
Plus, incearca cu sala.
Poti lua o luna de zile un antrenor sa te invete.
Consider ca vei avea rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă tu asta cu "se caută în societate".
Dacă e să ne luăm după ce spune lumea, ar trebui să fim toate manechine, nişte păpuşi Barbie cu forme perfecte, dimensiuni 90-60-90,peste 1,70 înălţime, cu ten de porţelan, fără nici o imperfecţiune.Doamne fereşte să ne apară un coş pe faţă că nu mai ieşim din casă până nu dispare sau eventual doar cu o pungă pe cap până la chioşcul din colţul străzii ca să nu murim dracu' de foame.Am ajuns să trăim într-o perioadă în care femeile se simt complexate din cauză că nu reuşesc să atingă performanţa de a arăta precum divele photoshopate la greu din reviste, de pe Instagram sau mai ştiu eu ce.
Aşa că nu-ţi mai bate tu capu' cu ce spune x şi y că nici ei nu sunt perfecţi. Încearcă să intri şi tu în alte cercuri de oameni, nu mai sta cu reduşii ăştia.

| AliceAnnnnna explică (pentru anonim_4396):

Nici macar 90 la sani nu se mai cere. Se cer sânii aia lipiti si foarte mari. La talie daca se poate sa cuprinzi doar cu o mână. Si șoldurile cu tot cu fund sa depășească daca se poate la 100.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Nici n-ar trebui să te intereseze "ce se cere".
Lasă prostiile astea şi învaţă să-ţi iubeşti corpul aşa cum este el.
Am prieteni băieţi cărora le plac, de exemplu, numai fetele slabe, compot de oase.Fiecare are gusturile lui. Unii preferă fete cu forme,alţii slăbănoage, unora le plac cele înalte, altora minionele, unii vor fete cu sâni mari, alţii cu sâni mici etc.

| Dalmore a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

"sâni lipiți"
1. Ce exprimare de rahat laughing.
2. Ah, tu ești usera aia obsedată. Ți-ai schimbat nickname-ul? Parcă te chema altfel?

| AliceAnnnnna explică (pentru Dalmore):

1. Ce usera?
2. De ce imi vorbesti de parca ne cunoastem? laughing
3. Sunt de o săptămână pe TPU si deja dau de terminati.

| Speranta12 a răspuns:

"plus ca asta se caută în societate si simt ca înnebunesc."

Adica asta se cauta in societate, un model copiat si rascopiat de fiecare, iar tu vrei doar sa fii a enșpea copie si tu, ca sa te simti bine in pielea ta...Mama ce naiva esti.

Se pare ca esti la anii aia in care opinia publica iti influențează dorintele si comportamentul intr-un procentaj foarte mare. Practic esti ca o marioneta, ale carei pareri dsspre sine sta la cheremul trendurilor si "standardelor" populare in societate. Trist... N-ai inca dezvoltata individualitatea...

Dar daca te mai iei mult dupa trendurile schimbătoare, nici n-o sa-ti mai dezvolti vreodata asa ceva numit individualitate si increderea in sine si in propriul cuvant!

| AliceAnnnnna explică (pentru Speranta12):

Nu. Eu ma iau dupa faptul că sunt agresata si scuipata mai ales insultata ca nu arat pară. Ca un manechin happy De la 11 ani sunt lovită ca nu am sani si fund si blabla

| Sonia822 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Cred ca nu esti integrata unde trebuie. Intr-un colectiv de elite, oamenii acepta ca suntem toti diferiti, pentru ca asa sunt genele. Renunta la oamenii toxici, restarteaza-ti viata. Ia-o de la inceput, mergi pe caile bune. Renunta la prostii, mergi la facultate, tine-te de carte, practica o meserie, separa-te de tot si toate, ia-o de la inceput.

| Denisa0954 a răspuns:

Dacă ai șoldurile late, nu inseamna ca ai fund. Cum nici dacă ești îngustă în șolduri, Nu inseamna ca ai fund. Si ce anume se caută în societate? Nu mai asculta toți inculții. Conteaza ce ai la mansarda, nu cati cm ai in șolduri. Pune mana si fa sport dacă vrei fund. În societate se caută OAMENI, apropo

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Daca asta e tot ce vrei de la tine, sa ti se vada cu***, atunci asta meriti, sa innebunesti. Cand doar pentru asta vrei sa fii respectata si observata... nu meriti nimic mai mult. Generatiile astea noi sunteti...

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Nu vreau sa ma crezi misogin, nesimtit sau fara bun simt, dar ma asteptam la ceva mai multa minte din partea sexului feminin.Cui ii pasa de problema asta? De ce iti pasa atat de mult daca ti se vede sau nu posteriorul? Nu stiu ce varsta ai, dar sper ca o sa iti dai seama in timp ca nu astea sunt lucruri importante in viata.

| sadrian46 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Cum să nu! Tot ce e mai important este să fie cura-joase și lati-fund-iare!

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru sadrian46):

Ce limba vorbesti mosule, ca eu ca tanar nu te inteleg...

| AliceAnnnnna explică (pentru IonutSiAtat92):

Daca nu mi s-ar scoate ochii ca arat dubios fără șolduri și că nu am fund si n-aș fi agresat pentru astea. Nu m-ar interesa nici daca as fi scândurăhappy

| sadrian46 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Planeta Nibiru, emisfera sudică.

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Agresat? Deci sa inteleg ca ti-ai facut cont de fata ca sa iti rezolvi problemele in felul acesta? Prin urmare esti un copil in spatele acestui cont fals.

| AliceAnnnnna explică (pentru IonutSiAtat92):

Am făcut o greșeală doar pentru ca scriu d3 pe un telefon si trebuie să zici că e cineva pe cont? Lol. Dispari te rog

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

O sa iti dau un raport din toata inima pentru limbaj. Vorbeste frumos copile.

| AliceAnnnnna explică (pentru IonutSiAtat92):

Ce limbaj? Am vorbit Frumos "copile"
Du-te fratele meu happy

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Deci te-am demascat.Esti fake.O fata nu vorbeste asa.Nu am auzit vreodata o fata sa vorbeasca asa.Ori esti "gipsy".

| AliceAnnnnna explică (pentru IonutSiAtat92):

Crezi ca daca imi dai 10 mesaje in care ma înjuri de morți și de familie ma enervezi sau ceva? Tu probabil esti doar un frustrat de copil de 11 ani care nu are ce face.

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Ce aberezi tu acolo cu mesajle in privat?

| iamprettybored a răspuns:

Dacă ai oase late chiar nu ai ce să faci! Și nici diete din alea idioate să nu cumva să te apuci să ții, că îți distrugi sănătatea! Îți zic din experiență.

Mai bine împacă-te cu forma corpului tău și învață să te iubești așa cum ești, ești frumoasă oricum, nu mai încerca să schimbi lucruri pe care nu le poți schimba...

E normal să nu vrei să fii așa cum ești, să fii „altfel"... Brunetele se vor blonde, blondele se vopsesc și ele, cine n-are șolduri ar vrea, cine are - nu le vrea... Gândește-te că sunt persoane care ar vrea să arate exact ca tine și nu glumesc. Hai să încercăm să fim mulțumiți cu ce avem.
Singurul lucru care te-ar putea ajuta, cred, e sportul, dar dacă ai oase late, din nou, n-ai ce să faci, bucură-te happy

| Elelei a răspuns:

Daca ti se latesc soldurile, fundul va parea si mai mic. Cine ti-a spus asta, si-a batut joc de tine. Cum adica "asta se cauta in societate"?
Apoi, mintea/educatia sta in cantitatea de carne dorsala? Daca tu asa crezi... poti sa innebunesti linistita.

| lunguvladut17 a răspuns:

In primul rand nu te mai luadupa ce zic altii. Daca te simnti bine in pielea ta nu conteaza ce zic altii.