| luci_4235 a întrebat:

Am si eu o problema cu corpul. Mai precis cu soldurile, sunt mult mai late decat abdomenul si se vede tare nasol straight face. Degeaba as incerca sa slabesc in zona soldurilor deoarece se simte osul. Cand eram mic eram mai grasut, atunci nu aveam problema aceasta. Insa cu timpul am facut sala, lupte etc., si am slabit destul. Am mai cautat pe net despre problema asta ...solutia: sa ma ingras; Exclus! Nu m-am chinuit atata timp sa slabesc, mai ales sa lucrez la abdomen si acum sa ma ingras iar straight face. Please help. Orice ajutor e bine venit happy.

2 răspunsuri:
| ErikaAlexandra a răspuns:

Intra pe site-ul Colon Helpul-ui si vezi daca te ajuta sa te ingras app e si la reducere 119 lei adica un milion si 19 lei. dar e mare crede-ma are si mama. big grin

| Scoalanumarulzece a răspuns:

Pai...nu stiu, incearca niste terapii poatehappy