| AleAlee a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi creasca unghiile mai repede adica intr-o saptamana? Funda celui mai eficient raspuns!

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Nu cred ca e posibil ca unghiile tale sa creasca foarte mult intr-o saptamana dar poti incerca sa stai cate 10 min cu ele in ulei caldut, sa te dai in fiecare zi cu ulei de ricin pe ele si sa folosesti un tratament de unghii.eu il folosesc pe cel de la farmec.

| AleAlee explică (pentru Kasia):

Si eu tot de la farmec in plus am si benzi cu ceara si crema depilatoare; le am de la farmec!

| yynuta a răspuns:

Date cu ulei de ricin