| JuicyCupcake a întrebat:

Cum pot face sa imi creasca unghiile mai repede? Un tratament, ceva? Fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| lipikicusclipici a răspuns:

Pai...cand iti faci baie seara, dimineata, dupa-amiaza, iti iei un bol potrivit in care faci multa spuma de la un sapun oarecare, dupa care tai doua lamai in jumatate si iti bagi unghiile intr-o bucata.Repeti timp de 20-25 minute, pana strici lamaiahappyCand ai terminat, pune mainile in bolul cu apa si sapun, si stai cu el 10 minute.Va avea efect super in 2-6 zile.Garantez.Repeta de cate ori te speli.Este relaxant. Sper ca am fost de ajutor. Funda?

2 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Stiu eu un produs remarcabil, ieftin si f bun. margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. poti sa comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup

| emanuela_3531 a răspuns:

Spala cat mai multe vase in felul asta stai cu unghiilr dub apa si iti cresc sau pur si simplu pori sa-ti pui intr-un icastronel de manichiura apa si sa stai pana te plictisestilaughing si faci asta in fiecare zi si e mai natural