| andreiuts a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi stea parul asa? si bretonul in sus :D?
http://bravonet.ro/files/2010/02/smiley2-300x300.jpg dau funda :D

Răspuns Câştigător
| deathproof a răspuns:

Cu uscatorul de par, spala-te pe cap, apoi ridicati parul sufland aer cald cu uscatorul si modeleaza-l exact cum vrei. Repeta de cateva ori si iti va sta. Asa fac eu. Fara gel, spuma sau alte porcarii.

| Dracea_Cristi_1997 a răspuns (pentru deathproof):

Te iubesc pentru raspunsul tau!

8 răspunsuri:
| ciucalataaerata a răspuns:

Buna! il poti da cu fixativ...si apoi sa il infoi
daca nu il dai cu ceara sau cu gel de par si il usuci cu feonul
nu prea ma pricep la coafuri de baieti, dar sper ca am fost de folos!

baftabig grin

| BiwCupcake a răspuns:

Placa si gelhee hee

| Jello a răspuns:

Cred ca bine ^^

| Dannyjj a răspuns:

Asculta la mine, (de 9-10 ani purtam freze de tip tepi, inV tepi, creasta, bretonul ridicat, acum nu prea mai port astfel de frizuri dar daca vreau sa imi fac sa imi stea parul ridicat, mie imi sta) pentru primadata spala-te pe cap sa inmoi parul, te usuci un pic dar mai lasi sa fie un pic ud parul, iti pui gel, iti ridici parul cum vrei, dai cu uscatorul de par sa se usuce parul dat cu gel, stai 30de minute sau o ora cu freza noua, apoi te speli ca sa scapi de gel si acum iti modelezi parul mai usor pentru freza cea noua pentru ca parul va fi obisnuit cu freza facuta.

| Tr3iii a răspuns:

Pai, prima data ai putea sa te dai cu apa[cu spuma sau gel nu merge pentru ca o sa-ti stea in tepi], dupa ce te-ai dat cu apa dai cu fixativul, dar nu foarte tare fiindca nu va parea asa ca in pozatongue si bretonul la fel, til ridici in sus[acum, trebuie sa ai si marimea potrivita a paruluitongue] Bafta
fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| mekata a răspuns:

Cu gel de par... dupa cateva zile bune o sa-ti stea parul asa fara sa mai folosesti decat f putin gel si dupa ce te speli pa cap, iti faci parul imediat, indiferent ca iesi undeva sau stai acasa...