| DeEa_DeEa_1998_DB8D a întrebat:

Cum pot sa gasesc site-ul cu rochia mea preferata? L-am uitat si imi doresc tare mult sa o cumpar...am o poza cu ea dar nu o gasesc pe niciun site sad ma poate ajuta cineva? Dau funda :*:*:*

2 răspunsuri:
| ellenna321 a răspuns:

Daca aindescarcat poza de pe net, poti cauta in istoric si gasesti site-ul.

| Alexutzu_Yo_1992 a răspuns:

Pai...daca zici ca ai poza cu ea,intri pe Google Images si vezi in bara de search de acolo ca scrie Cauta dupa imagine,sau in engleza Search by image, da-i click pe ala si pui foto acolo, si sigur o sa-ti arate mai multe magazine, site-uri, poze cu rochia ta...
Sa-mi zici daca ti-am fost de ajutor!