| Alexboss121 a întrebat:

Ofer funda, care ar fi hainele din poza de aici?(vreau sa le cumpar) https://imgur.com/a/dDySQYW
Doresc doar numele hainelor gasesc eu un site de unde sa le cumpar.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine stie numele hainelor, eticheta nu se vede asa ca nu putem ghicii, mergi cu poza la H&M si intreaba i pe ei poate ei stiu ce colectie este.

| Invictusman a răspuns:

Massimo Dutti (cred)
Ăștia de obicei au o ținută asa blanao.

| Vântulalb a răspuns:

Sacou, camasa, pantaloni. La astea te referi? Nu vad alta poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camasa, curea, sacou, pantaloni.

| Mopmop a răspuns:

Cine e in poza? Daca il cunosti il poti intreba direct...

| Dintrebare a răspuns:

Rochie si papion

| OmuCuProgramarea a răspuns:

Sacou, camasa, curea de piele cu catarama, pantaloni de costum, pantofi de piele negri

| PetraMath a răspuns:

Nu am înțeles nimic.