| candy_2919 a întrebat:

Cum pot sa imi fac suvite verzi? Ma decolorez si apoi? Am auzit ca exista ceva la farmacie cum se numeste? Si cam cat cost? Gasesc la orice farmacie? Multumesc! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Albastru de metil, dar mai intai te duci la un salon si iti decolorezi suvitele, ca sa iti iasa verzi trebuie sa-ti iasa portocalii suvitele, daca le vrei albastre trebuie sa-ti iasa suvitele albe happy
poti sat`i mai faci si roz cu sol de castelanii, si mov cu violet de gentianatongue

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Da gasesti la farmacie e 3 lei o sticluta si iti ajunge mt timp, dar se ia dupa cateva spalari

| chucky_8545 a răspuns:

Poi...albastru de metil.iese o culoare undeva intre albastru si verde, depinde de lumina.
Se duce dupa cateva spalari.
Fundita pls *.*?

| andreutza_5786 a răspuns:

Cumperi albastru de metil si pui apa intr-o ceasca pe care no folosesti si daca vrei sa-ti iasa verzi nu pui in apa chiar asa mult albastru de metil iar daca vrei sa-ti iasa albastre atunci pui mai mult albastru de metil iei o periuta de dinti pe care no folosesti amesteci apa in care ai pui albastrul de metil iti pui in ceasca suvita si cu periuta de dinti treci peste de cateva ori.depinde de cat de inchisa vrei sa fieatat mai mult lasi suvita in ceasca. apoi scoti suvita si il lasi 5 minute dar iti dau in sfat prindeo cu o agrafa daca nu toata te faci albastra pe corp.si dupa 5 minute o speli.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru de metil happy ceva de genu asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ceva daca nu e bun raspunsul chizdo vin la mata sa o *** si apropo iti stiu marele secret urato curvo nesimtito da ca nu-i bun o patesti vin in casa la mata sa o *** si iti zic secretul mare futaceoaso ha ha ha ha HA ha HA H a ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha si asa mai departe eu ma numesc cosmarulta si imi zice cosmarito

| z0uzh0lina a răspuns:

Eu stiu ca prima data trebuie sa cumperi vopsea, apoi iti trebuie o palarie cu gauri prin care sa scoti niste suvite si apoi le vopsesti...asa si-a facut si o colega suvite