| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi indrept parul fara placa si feonul cu peria [nu mi-ai iesit niciodata intreptatul cu peria]. Parul meu este foarte putin ondulat.deci de asta nu vreau sa il indrept cu placa, il ar prosteste :]].

Funda happy

1 răspuns:
| g3og3orgy a răspuns:

Nu ai cum ...sau vorbeste cu un hairstylist exista sampoane, pune-ti extensi...fa-ti-l permanent drept
dar parerea mea e o prostie sa nu iti indrepti parul cu placa chiar daca e drept.deci cel mai bine e cu placa