| EuNuMint a întrebat:

Vreau sa imi pot indrepta parul cu feonul si peria lata.
Nu pot deloc sa imi indrept varfurile nu ma pricep sad
Poate cineva sa-mi dea niste sfaturi, idei? Fara placa. Arde parul happy

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Nu ai sanse sa iti indrepti varfurile cu feonul. Foloseste o placa buna, nu toate ard parul(vizibil), de ex eu am o placa pe care o folosesc de 1 an si nu am nici un fir de par ars. Dar cum majoritatea nu dau mai mult de 100 lei pe o placa logic ca le arde parul.

3 răspunsuri:
| KatherineP a răspuns:

Feonul nu arde, ci toceste foarte mult varfurile!
Ia-ti un sampon pentru par drept si un spray special pentru par drept. Stiu ca nu va da rezultate formidabile insa e singura solutie. Te pupp :*

| alexia222 a răspuns:

Foloseste spuma de par poate te ajutahappyDar poti sa il lasi si asa pentru ca parul cret este foarte frumoshappy

| param a răspuns:

In primul rand ia-ti o perie adecvata, care sa nu-ti rupa firele de par si da-ti cu un ser termoprotector inainte, te ajuta destul de mult. la mine merge asa, desi prefer placa.