| marett16 a întrebat:

Cum pot sa imi tund bretonul dca am fruntea lata? acum il am intr-o parte dar nu imi place. (imi intind parul in fiecare zi).

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Breton fals. Breton pe o parte a fetei. Depinde si de forma fetei, dar de obicei daca ai fruntea lata si si o fata lata, iar bretonul fals iti alungeste fata.

Ai putea incerca si bretonul ala gen Lady Gaga, desupra genelor

| Sofffie a răspuns:

Daca ai fruntea lata, ar fi bine sa ti-l tunzi drept.Cred ca ti-ar sta minunat.

| NoMusicNoLife a răspuns:

In primul rand, NU-TI MAI INTINDE PARUL! Cel putin nu zilnic, pentru ca atunci parul va pierde volum si vor aparea mici puncte albe, care nu sunt matreata, dar nu sunt nici placutewinking. Apoi, eu nu sunt un hairstylist, dar iti recomand sa mergi la unul si sa discutati parerile voastre, si vei fi cu siguranta mai multumita.Succes:*.

| NoMusicNoLife a răspuns:

In primul rand, NU-TI MAI INTINDE PARUL! Cel putin nu zilnic, pentru ca atunci parul va pierde volum si vor aparea mici puncte albe, care nu sunt matreata, dar nu sunt nici placutewinking. Apoi, eu nu sunt un hairstylist, dar iti recomand sa mergi la unul si sa discutati parerile voastre, si vei fi cu siguranta mai multumita.Succes:*big grin.

| Gaabi32 a răspuns:

Asa am si eu fata si imi intind si eu bretonul cu placa in fiecare zi. Cel mai bine ar fi sal dai in fata si sal tunzi pana deasupra genelor. O sa iti stea mai bine, acum eu asa il am, pentru ca daca iti lesi bretonu intr-o parte fata pare pre lunga

| AnaBlackVampire a răspuns:

Lasa-ti bretonul sa creasca, dupa cateva luni bretonul va avea aceeasi lungime cu restul parulului. Daca nu lasa-l sa creasca ma lung decat parul tau... Eu asa am parul si am fruntea lata...

Succes!