| MaRiaN96 a întrebat:

Am si eu o intrebare legat de par... Puteti sa imi dati si mie niste sugestii cum sa ma tund?
Eu am parul cam aiurea e rar, am fruntea lata si nu stiu ce sa fac... am incercat sa las bretonu lung si sal dau cu spuma si sal dau intr-o parte, nu prea imi place arat cam gen emo si zice lumea ca ma lins vaca in cap crying
Deci help...

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Baga masina cu pieptenele ala de 3 sau de 6(7), nu te vaita ca esti (viitor) barbat. Mai bine ar fi sa faci flotari, incepe cu 3 serii de cate 3-5 flotari, da' fa-le repede, si tine spatele drept cand le faci. Sa arati ca un barbat, sa le sucesti capu' fetitelor.winking

| PinkPanther a răspuns:

Lasa ma desenele in cap, mai bine te razi. Daca e rara ori ce i-ai face tot rau arata.

| MaRiaN96 explică:

Daca puteti pune si o poza m-as bucura big grin

| gabriel_9090 a răspuns:

Pio...stilul periutza cu un delfin intr-o parte ti-ar sta bine sau lasaty creasta si un pic de par pe margini si ai styl la moda poti sa-ty pui si uh desen cu ce vr uh intr-o parte.