| Sonia245 a întrebat:

Cum pot sa imi vand hainele? Am o multime de articole vestimentare si incaltaminte, noi sau putin folosite, care as vrea sa le vand cat mai repede posibil si nu gasesc un site care sa imi permita sa imi fac propriul magazin.

Răspuns Câştigător
| Teardrop a răspuns:

Fă-ţi un blog şi pune acolo pozele cu hainele, detalii, informaţii de contact şi preţul. Apoi le poţi trimite trimite prin poştă celor care te contactează. Altfel nu se poate. Nu fără bani.

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci un magazin online, gratuit nu vei gasi nicio varianta, din pacate.
Insa, iti pot recomanda www.ucoz.ro - e acceptabil ca si pret si iti ofera destul de multe optiuni.
Daca vrei pe varianta cu blog, atunci e gratuit - doar magazinul online este cu plata :)

| TeooQrr12 a răspuns:

Incearca un second. Duci hainele acolo si iti dau ei bani. happy Funda?

| Lorenutza124 a răspuns:

Creaza-ti o pagina de facebook, distribuie pagina si pune-ti hainele, se vor gasi clienti