| Lilly_6642 a întrebat:

Cum pot sa ma imbrac pentru o sedinta foto? Fotograful mi-a sp ca pot sa ma imbrak cum vreau. Shy nu am ideei cum sa ma imbraccc...Helpp! dau fundalove struck

Răspuns Câştigător
| laryssutzadlc a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa transmiti.si care este decorul... acum ca a venit vara,poti alege ceva de plaja gen o rochita alba,scurta,sau o camasuta gen ie,lunguta. Sau poti alege ceva mai boem,mai colorat purtand o rochita lunga,inflorata,colorata,iar in par iti poti prinde o esarfa sau o floare.
Poti opta pentru un look glam,imbinand niste blugi skinny,eleganti,cu o camasa din saten,bufanta,iar in picioare poti purta niste pantofi cu botul rotund.
Sau poti incerca stilul sexy de raperitza,cu pantaloni cu talie joasa,cu tur, si un maieu mulat scurt, cu buricu gol.pentru a fii si mai sexy accesorizeaza-te cu niste cercei mari,candelabru sau rotunzi,cu pietrcele, si niste bratari subtirelehappy
Mi se mai par foarte atragatoare tinutele cowgirlbatting eyelashes
Pantalonasii aceia scurti, camasa legata sub sani si cizmulitele sunt foarte sexy. sper ca ti-am fost de ajutor:* fundita?:->

3 răspunsuri:
| laryssutzadlc a răspuns:

Ms de fundita.sa imi spui cum te-ai imbracat:X

| ramy31 a răspuns:

Asa deci o pfusta sau pantaloni un tricou sau un plover fundita?

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Deci;
poti sa te imbraci:elegant,pink,sexy,comod,sport,emo.
ai multe de unde sa alegihappy
in locul tau mas imbraca...thinking in ceva roz,sa fie comod,foarte putin sexy,putin emo,niste bijuterii elegante, sa fiu si un pic eleganta, cred ca mi-as lua blugi stramti.succes! pup:*