| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o sedinta foto dar nu stiu cum sa ma imbrac sau pozitii fashion.Nu vreau poze de piti, vreau poze fashion
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Lăurik2 a răspuns:

Nu conteaza link-ul. Scrie pe Youtube "How to pose for a photoshoot" si era primul filmulet. O sa gasesti multe filmulete care te vor ajuta!

2 răspunsuri:
| Lăurik2 a răspuns:

Cauta pe Instagram poze cu modele, scrie la hashtag modelling sau fashion, si o sa gasesti acolo multe modele cum pozeaza. In reviste ar mai fi o idee. Acolo sunt multe modele. Poti sa te duci la un chiosc si gasesti acolo reviste de moda, gasesti si pozitii si haine la moda. Cauta si pe Youtube chestii precum "How to pose for a photoshoot" si alegi tu ce pozitii iti plac. Gasesti si tutorial de machiaj tot pe Youtube.
Uite aici un exemplu: https://youtu.be/z3XlnIKEqYg. Poti sa gasesti multe altele in afara de acesta. Bafta!

| Popa434535454656444 a răspuns (pentru Lăurik2):

Nu merge link ul ala crying

| Lăurik2 a răspuns (pentru Popa434535454656444):

Nu conteaza link-ul. Scrie pe Youtube "How to pose for a photoshoot" si era primul filmulet. O sa gasesti multe filmulete care te vor ajuta!