| Magdalena234 a întrebat:

happy

In ce sa ma imbrac la o sedinta foto? big grin Sedinta este afara si nu are un loc anume... puppy dog eyes

Dau FUNDA! big grin

1 răspuns:
| LilPuppy a răspuns:

Ia-ti o tinuta mai clasica, nu foarte eleganta. te poti imbraca cu o fustita neagra mulata, dres inchis la culoare, cizmulite bej sau o culoare mai deschisa, iar in sus un plovaras sau o bluza cu spatele decupat sau ceva in genul, ceva deosebit si original ( http://img.shopzone.bg/data/2012/06/1338993219_110259.jpg ). chiar daca e frig, pentru 5 minute cat dureaza 2-3 poze nu vei ingheta :D. Peste poti avea un paltonas :* bafta la pozat!