| biancutzaa a întrebat:

Maine ma pregatesc sa fac o sedinta foto dar nu stiu cu ce sa ma imbrac. Imi puteti da idei avand in vedere ca fotograful nu a spus cu ce sa ma imbrac

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

O rochita.

Răspuns utilizator avertizat
| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! Imbraca-te cu ce crezi tu ca iti vine cel mai bine. Alege ceva frumos, colorat si care iti scoate in evidenta unele parti ale corpului. Alege ceva care e si comod.

| CrazyGirl22 a răspuns:

Așa că iată care sunt tendințele din moda 2016 înmeterie de haine pentru femei:

ia șibluzele saurochiile cumotive tradițioale rămânînvogă șianul următor se va purta fusta creioncare știm bine că avantajează maimulte tipuri siluete, ajutânddoamnele și domnișoarele să pară maiînalte pantaloniidindenimrupțivorfișiei pe valșiîn2016, însă doarînprima parte a anului cuinspirație dinanii’70, întâlnimîn 2016 modele de blugiușorevazați, skinny, pentruatitudinea chicboho seducătoare. blugiișipantaloniicutalie înaltă oferă oatitudine feminină, care consolidează superbforma corpului oferindunaspectsexy, tocmaide aceea facparte șieidintendințele de modă 2016 șirefuză să ne părăsească nuamuitatnicide pardesiele supradimensionate cunasturidin caramidă șimahon, puloverele supradimensionate pentrua permite orice liberă circulație a corpului, variantele neglijente de pantaloni bejșifustele lungiînlinie A care vor face furorianulurmător