| ThisIsME_7284 a întrebat:

Cum pot sa-mi albesc si eu dintii fara tratamente ...costisitoare?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa te speli o data la 7-10 zile (nu mai des!) cu bicarbonat sau sare. Dintii tai se vor albi vizibil. Succes!

5 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Te speli cu sare tongue pui pasta de dinti pe periuta si presari sare peste.

Sau mananci mere acreeeee(da alea apar doar varathinking)

Sarea e buna, la mine a mers!
Albire placuta happy

| Daniel123 a răspuns:

Spalate regulat cu Blend-a-Med 3d white si ai sa vezi ca o sa incepa sa se albeasca dintii!

| MiRuNiKaa a răspuns:

Te sfatuiesc sa mananci mai multe verdeturi ca ele ajuta la dantura, si spalate regulat pe dinti, dupa fiecare masa.Sau du-te la dentist si albeste-ti dintii.

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| Roberta_7943 a răspuns:

Incearca sa te speli macar de 2 ori pe zi, sa folosesti si apa de gura iar seara inainte sa te speli cu pasta de dinti, spalate mai intai cu putin bicardonat de sodiu (in loc sa pui pasta de dinti pe periuta, pui bicarbonatul de sodiu) iar apoi poti sa te speli si cu pasta de dinti ca sa nu ai in gura gust de bicarbonathappy