| puffy999 a întrebat:

Cum sa imi albesc dintii?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Crest white strips, bicarbonat de sodiu sau albirea profesionista la cabinetul dentistului. pentru mai multe informatii despre fiecare metoda cauta pe google

| TeeaCup a răspuns:

Bicabornat + o lingurita de apa oxigenata + pasta ta normala de dinti. Te speli o data pe saptamana cu acest amestec.

| ursuletu88 a răspuns:

Amestecă o lingură cu bicarbonat de sodiu cu câteva picături de zeamă de lămâie. Înmoaie periuţa de dinţi în acest amestec şi apoi spală-te pe dinţi