| Anya_1437 a întrebat:

Cum pot sa-mi indrept parul fara sa folosesc placa de par?

Răspuns Câştigător
| dOarEa_9226 a răspuns:

Foloseste uscatorul dat pe cald si o perie rotativa.
Cand ai parul ud dupa baie, il usuci foarte putin si pui parul intre uscator si peria rotativa. Pentru un rezultat mai bun, pune direct din radacina, pentru a arata mai bine.
Poti folosi si o perie normala, dar rezultatul este mai bun cu o perie rotativa.

funda? :*

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șampon pentru păr drept și un pieptăn cu uscătorul pe el când usuci părul pentru a-l face cât mai drept.
Pa, pa.

| Lora a răspuns:

Cu ajutorul unei perii si-a unui feon

| dOarEa_9226 a răspuns:

Poti cu o perie rotunda, dar sa fie destul de mare si un uscator de par dat pe cald. Pui peria sub suvita de par in cauza, si peste unesti uscatorul. La mine se intdreapta firul de par.

Daca vrei sa fie ca si cum ar fi cu placa, fa aceasta procedura si da-te apoi cu spume, gel sau orice produs de intareste parul si ii ia din volum.

Funda? :*

| Crisyy a răspuns:

Poti sa incerci cu o perie dar nu prea cred ca o sa mearga.
mai bine iti cumperi o placa si gatahappy

| Stefii_6358 a răspuns:

Il piepteni cand e ud. dar cu piaptan cu dintii rari pentru ca altfel ti-l vei deteriorawinking

| Biutzu a răspuns:

Pieptam gel spuma. sau pieptan rotund cu par de porc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti cu ajutorul unei perii electrice.Se gasesc in magazine si sunt destul de accesibile.Preturile variaza in functie de firma...

| sudsuinededouaori a răspuns:

Cu fierul de calcatwinking

| AnToOniiia a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap sa te usuci cu un feon, iar in timp ce te usuci sa iti dai cu o perie prin par(sa nu te opresti), iar cand ajungi la varfuri sa o ty my mult. La mine chiar merge happy:*

| im a răspuns:

Cu fierul de calcat merge si asa serios multe fete incearca daca nu au placa acasa sau cu drotu il poti indrepta dar ai grija cu fieru sa nu te arzi pui un cearceaf pe jos intinzi parul. si dai cu fierul de calcat da nu ti mult sa nu ti se arda parul

| Mirela_2360 a răspuns:

Buna! Am auzit la prietena ca herbal essences cu nuca de cocos iti indreapta parul, nu stiu cat timp, nu stiu daca este adevarat nu am incercat. pup. fundita?big grintongue

| AlexandraBieber16 a răspuns:

Fierul de calcatwinking dar o data pe luna sa nu iti arzi parul`winking succes