| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi indrept parul permanent fara sa-i dauneze?

6 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......anent.html

Citeste aici. A aparut si in Romania de a ti-l intinde pe o perioada mai lunga de timp(6 luni). Dar acest lucru se face la salon si din cate am citit costa destul de mult, si strica si parul.

| Sara2 a răspuns:

Nu se poate! si nici cremele de par nu ajuta la nimic! solutia e placa dupa fiecare baie il usuci si il indrepti... una cu ceramica, indreapta mai bine si dauneaza mai putin

| www a răspuns:

Nu poti.

| Lor3naXD a răspuns:

Nu se poate. parul se indreapta la coafor cu placa dar pentru o perioada scurta. nu exista solutii "naturale"!

| username_4398 a răspuns:

Este o masca pentru par care o folosesti si iti indreapta parul pe jumatate de an! ok papa! Sper sati ajute! din paca am uitat cum se numeste!

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute