| Madalina_8288 a întrebat:

Cum pot sa slabesc la burta?batting eyelashesAm incercat retete... Dar nu dau roade sad
Va rog ajutati-mabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| EllaEllii a răspuns:

Cate 10 abtomene in fie care zi, efectele se vad dupa primele 3 zile.
Uite un site care sper ca te va ajuta, pe mine m-a ajutat:
http://www.csid.ro/sport/super-antrenamente-articole/

| Sadd a răspuns:

Fa sex.mult sex

| publikkul a răspuns:

Cumpara-ti un cerc de invirtit. ajuta, mama mea are si il invirteste 1 ora intrnsiv in fiecare zi si ajuta mult, poti sa ai niate vinatai, dar in schimb pe urma vei fu super happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a slabi in zona abdomenului,fa urmatoarele exercitii:
Pentru partea superioara:
-http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48 incepe cu 20-30 si avanseaza pe parcurs la 50-60.Fa-le o data la doua zile,pentru a evita febra musculara si intinderile musculare.
Pentru partea inferioara a abdomenului:
-http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related incepe cu 50(sunt foarte usoare)si avanseaza pe parcurs la 100.In rest procedezi exact la fel ca in cazul celuilalt exercitiu abdominal.Pentru rezultate mai rapide,elimina din alimentatie produsele fast-food,mezelurile si alte preparate,dulciurile,chips-urile,sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci,alune sau fistic.In rest,mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa zilnic(consumata inainte si dupa masa,in special,aceasta mentine senzatia de satietate mai mult timp).Portiile trebuie sa fie medii,nici prea mult,nici prea putin(exact cat iti trebuie).Succes.