| Pleasehelp a întrebat:

Cum pot sa slabesc si sa cresc in inaltime fara medicamente?

Răspuns Câştigător
| TomaTamaraTania a răspuns:

NUUUUU la medicamente de niciun fel, nici macar integratoare alimentare si alte minuni.
probabil esti adolescent, cresterea e naturala. ai rabdare si fa sport daca chiar vrei sa cresti si sa slabesti joaca basket. E de ajuns sa ai o minge si sa gasesti prin cartier un cos unde sa joci happy

ca sa slabesti in afara de sport trebuie sa mananci mai multe fructe si legume. si sa bei multa apa. nu ceaiuri sau sucuri naturale ci apa. apa te va ajuta sa elimini toxinele mai repede si astfel corpul va lucra mai usor si in crestere si la slabit.

bafta!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sportul e solutia la ambele

| LoriLoL a răspuns:

Cresti in inaltime facand mult sport..de obicei baschet.

| SandraM a răspuns:

Sport si dieta sanatoasa (fara dulciuri, prajeli, alimente grele). Ar fi fost de ajutor sa ne spui si citi ani ai, ce inaltime si ce greutate. happy