| Smoke_7892 a întrebat:

Buna TPUhappy. Este adevarat ca daca sar coarda cresc in inaltime? dar si slabesc?big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, saritul in inaltile te va ajuta sa te inalti si vei da putin jos, iti vei tonifia corpul. Ajuta si inotul, basketul. Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Ale, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| ank a răspuns:

Asta e o intrebare banala...de la orice sport slabesti si te inalti...deci da!

| Aןןє a răspuns:

Sportul te ajuta sa cresti. Deci posibil. :*

| GabiArian22 a răspuns:

Alexa mai bine incearca regimul recomandat de mine pe mess laughing si vezi daca da rezultate laughing hai ca am glumit nu ma pricep la intrebare. asa ca nu raspund tongue by Jean se stie laughing

| abbi a răspuns:

Nu este adevarat, sunt studenta la medicima si te pot asigura ca NU cresti in inaltime, dar... da, poti pierde din kg happy