| Ioan489 a întrebat:

Cum pot scapa de cearcane? Pot scapa de ele intr-o saptmana? Ma refer la acea inegreala de sub ochi, nu acele ' pungulite, mici umflaturi '

9 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Buna,

Gasesti aici http://www.frumusele.ro/......arcane/162 multe sfaturi despre cum sa scapi de cearcane :)

Succes!

| J0B0MAT a răspuns:

Incearca sa iti dai cu un cub de gheata. Dar de regula cearcanele nu dispar decat cu operatie.Le poti diminua putin

| Ioan489 explică (pentru J0B0MAT):

Ma refer la acea inegreala de sub ochi, nu acele ' pungulite, mici umflaturi '

| J0B0MAT a răspuns (pentru Ioan489):

Ajuta si la asta, dar ti-am zis, chiar daca incerci diverse creme, cel mult se va diminua.Intreaba in oricare farmacie de crema/ser pentru ochi. Mai sunt bune feliile de castravete, dar taiate foarte subtiri.

| kiri11 a răspuns:

Fa-ti un program normal de somn 10- 8 ore minim pe seara. Nu ti mai pierde noptile pe calculator si ar trebui sa ajunga

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut.
Cafeaua este cel mai bun remediu big grin

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Odihnește-te mai multi și consumă lichide cel putin 2 l de apă pe zi

Răspuns utilizator avertizat
| Trickster a răspuns:

Spalate pe fata in fiecare dimineata si dormi mai mult