| Georg13 a întrebat:

De cand ma stiu am avut pungi sub ochi si cearcane (prin cearcane ma refer la adanciturile acelea de sub ochi, in rest culoarea pielii este normala). Acum, de cand sunt nevoita sa ma trezesc foarte de dimineata, s-au accentuat. Ce pot face pentru a scapa de ele?

1 răspuns:
| DiyanAndorea a răspuns:

Ca sa scapi de ele iti trebuie multa odihna si mult tratament cu creme.In timpul liber odihneste-te! Profita de el.Chiar si o ora-doua sunt de ajuns ca sa ti se micsreze problemele