| Cata_Ioana_2000 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? Va rog cel mai rapid si usor mod

Răspuns Câştigător
| missoriginalitate a răspuns:

Icearca apa oxigenata.eu cu asta ma da de 2ori pe zi si a u inceput sa se usuce si chiar sa dispara unele dintre ele. Nu iti recomand sa folosesti ou, miere... la unele persoana nu au niciun efext. Dermatologul mi-a spus o.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Consulta un dermatolog.

| Lawliet14 a răspuns:

Vaccin personalizat.

| irbis96 a răspuns:

1. Tratament
2. Alimentatie buna
3. Cat mai putin stres

Depinde de persoana, fugi pana la dermatologie ca sa afli intai cauza.

| andreea19931986 a răspuns:

Bună, pai cu o masca din gălbenuș de ou, bicarbonat, lămâie stai cu ea pana se întărește de tot și după te speli cu apa călduță. O poți face o zi da una nu. Și încă ceva foarte bun este usturoiul îl cureți îl tai pe jumătate și freci de coșuri ușor(te va ustura putin) dar e foarte bun, extrem de bun.

| Sandysocute a răspuns:

Usturoi

| sangggaag338774 a răspuns:

Buna poti incerca usturoiul este forte bun şi poti sa iti faci maşti de lamaie de scortişoara de miere le lasi 12 -15 minute pe fata. Sper ca te am ajutat happy funda? :*