| EvaTramell a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| andreea4ever a răspuns:

Lamaia este un bun antidot.
Sau:o jumatate de mar ras cu o lingurita de miere, se pun pe fata si se mentin 20 de minute, dupa care se clateste cu apa calda, apicandu-se o crema hidratanta, pentru ca pielea se usuca.
Daca vrei o ceva de la farmacie iti recomand Zineryt.Este FOARTE bun, si multe fete l-au recomandat, Si eu am folosit, si colegele mele, si nu mai avem cosuri pe fata!
Succes!

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

La adolescenta nu scapi de cosuri. sad

| deea_1980 a răspuns:

Poti folosi Clearasil. E foarte bun.Intr-o saptamana maxim scapi de cosuri.Eu folosesc Clearasil si sunt foarte multumita.Sau iti faci masti naturale din albus de ou, zeama de lamaie si miere.Sau iti pui pasta de dinti si ti le usuca. Sper ca te-am ajutatwinking

| alexflor87 a răspuns:

Incearca masca cu argila o data pe saptamana.Este foarte buna

| EvaTramell explică:

Va multumesc:*