| Alin_Alin_2000_jeUB a întrebat:

Am foarte multe cosuri pe maini, va rog mult ajutati-ma, exista vreo solutie de a scapa de ele?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Prea puțin probabil să fie coșuri, ci mai degrabă bășicuțe mici cu apă sau infecție. Mergi la dermatolog și consultă-te cu acesta pentru ați recomanda un tratament adecvat. Sau poți consulta și un farmacist pentru ați recomanda o alifie pe măsură.

| Socke a răspuns:

In primul rand iti recomand sa te speli des pe maini si sa mananci sanatos. In al doilea rand uita-te prin magazine.
Totusi depinde si ce faci cu mainile tale, nu stiu pui mana pe tot felul de tampeni(gunoaie etc...)?

| Alin_Alin_2000_jeUB explică (pentru Socke):

Hei.Scuze nu stiu daca m-ai inteles, am foarte multe cosuri pe brate, nu pe "palme" Gen ma dispera, nu le mai suport.

| Socke a răspuns (pentru Alin_Alin_2000_jeUB):

Palmele sunt pe maini.