| shiningcrown a întrebat:

Cum pot scăpa de parul de pe spate definitiv? De ce sunt așa de paros daca părinții mei nu erau parosi?
Nu știu, dar cred că fetelor nu le plac bărbații păroși așa că nu știu ce decizie sa iau. Cum as putea singur sa îmi iau parul de pe spate mai ușor?
Oare sunt femei care sunt atrase de bărbații păroși?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Definitiv nu scapa nimeni de par, fiindca este imposibil, parul crescand hormonal pana la adanci batraneti!

Mergi la un centru cosmetic care face si epilare cu ceara calda si fa-ti o epilare completa, lunara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Epilare definitiva cu laser

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Poate postasul e paros.