| Anda_5509 a întrebat:

Cum pot scapa de petele de pe fata? Mi au ramas de la cosuri, coji care le-am rupt. Ceva care a dat rezultate si la voi. Multumesc:*

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si crede-ma ca am incercat o groaza de chesti fara nici un folos... daca vad ceva te anunt:*

| Laly_5095 a răspuns:

Buna.Eu am scapat cu eridosis sunt foarte bune.problema e ca la noi in tara nu se gasesc eu le cumpar de la o persoana care le distribuie in toata tara. te pot ajuta daca doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie sa le tratezi, vor trece de la sine in cateva luni(maxim 5). Daca-ti doresti sa grabesti putin disparitia acestora, poti folosi crema de galbenele(dar te asigur ca nu va grabi cu mult disparitia acestora).

| xMikishor a răspuns:

Buna.Eu iti zic ca ele dispar de la sine.