| BlackkStarr a întrebat:

Cum pot scapa de pistrui usor si repede? Sunt mari si multi si nu imi place deloc!

Răspuns Câştigător
| blueSky_3324 a răspuns:

Este un ser de noapte de la MERCK, se numeste IKLEN, pentru pete provocate de soare, e foarte foarte buna, o recomand, iti decoloreaza foarte bine petele, iar pe timp de zi, ca sa nu mai reapara altele, folosesete o crema cu un factor de protectie mare, peste 30 SPF, incearca La Roche Posay, e super, Ideea ca sunt putin cam scumpute, dar daca faci ceva economii, se merita. Cand e vorba de frumusete nu trebuie s a faci nici un compromis. Pupici. fundita?!