| blondie a întrebat:

Cum pot scapa de sutele de bubite de pe piciocare? (nu sunt de la epilat cred ca sunt de la muscaturile de tantari)

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu ma dau cu spirt si dupa aceea cu nidoflor de la farmacie.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Daca sunt de la muscaturile de tantari ar trebui, cand iesi afara sa folosesti ceva impotriva tantarilor cum ar fi Autan RTL [sau cel putin asa cred ca se numea ]. Iar cand stai in casa ar trebui sa iti iei de la farmacie o crema pentru picioare. Ai grija sa nu fie pentru laba piciorului, sa fie pentru picioare. Succes! :*