| coooooo a întrebat:

M'am epilat cu crema pe picioara si din greseala mi-a atins putin pielea pe spate.Acum cred ca s-a iritat pentru ca am niste bubite mici in zona aceea.Cum pot scapa de el? In cant timp?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Exact aşa am păţit şi eu de la o cremă depilatoare, Veet şi mi-am dat cu cremă de gălbenele şi în câteva zile mi-au dispărut toate bubiţele.
Încearcă şi tu să dai cu cremă de gălbenele pe bubiţe în fiecare zi şi o să îţi treacă.
Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista la farmaciile naturiste si nu numai creme calmante cu musetel si nu costa mult.
Home-made ti-ai putea pune o carpa cu apa rece sau cuburi de gheata pe zona.Le lasi 5 min si gata.