| Lisa90210 a întrebat:

Cum pot scapa rapid de muscaturile de tantari?
Va rog, astept un raspuns cat mai curand posibil.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Daca deja te-au muscat, te sfatuiesc sa ungi locul cu tinctura de propolis:scade roseata, nu te mai mananca locul, calmeaza usturimea, se vindeca locul muscaturii.E verificat pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite cateva sfaturi foarte bune aici,
http://www.ziare.com/......ri-1174453
Sper sa le vii de hac tantarilor.
Te pup!

| d3men7zel a răspuns:

Uleiul esential de cedru este perfect. Cedrul mascheaza mirosul omului si respinge tantarii.winking bafta si funda happy

| CookieMtfk a răspuns:

Mixtura

| tuasdasas a răspuns:

Date cu spirt.