| pynnk a întrebat:

Cum pot scapa mai repede de punctele negre de pe nas si barbie? am incercat cu malai dar nu m-a ajutat sad alte pareri va rog

Răspuns Câştigător
| Ramo137 a răspuns:

Vezi ca exista niste plasturi fff foarte buni pentru punctele negre. le gasesti la orice farmacie. te speli fe fata cu apa calda, de fapt trebuie sa stai deasupra ghiuvetii cu un prosop in cap si sa dau drumul la apa fiarta, cand vine aburul spre fata ta, sa t-i se deschida porii, stai 7-10 min dupa care aplici plasturele pe barba, pe frunte, nas etc, pe urma lasi 5 minute si o inlaturi cu mana goala, fara sa pui apa peste el. poate o sa te doara putin dar merita, t-i le scoate pe toateee! succes. fundita? sad

| pynnk explică (pentru Ramo137):

Si cam cat costa?

| Ramo137 a răspuns (pentru pynnk):

Sa fiu sincera, nu mai stiu ca mi-am luat cand eram prin a 7. bye bye

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pufarinna01 a răspuns:

Buna paii si eu aveam puncte adica mai am dar fff putine, eu una mi-am loat de la oriflame o lotiune tonica da nu trebuie neaparat de acolo gasesti la farmacie si mai peste tot:p sper ca te-am ajutatbig grinpupicii