| LorenaMădălina89 a întrebat:

Metode pentru a scapa de punctele negre de pe nas? Am scăpat de cele de pe barbie, in mare, dar pe nas n-am niciun rezultat.

9 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Extractie la salon.

| RobertMoon a răspuns:

Sunt niste benzi bune pentru punctele negre Skinlite, le poti aplica oriunde ai puncte negre.

| LorenaMădălina89 explică (pentru RobertMoon):

De unde le pot achiziționa?

| RobertMoon a răspuns (pentru LorenaMădălina89):

De la orice farmacie. costa undeva la 12 lei.

| RobertMoon a răspuns (pentru LorenaMădălina89):

Dar depinde si din ce oras esti, in general gasesti la farmaciile unde au multe produse de cosmetica.

| zăGhost a răspuns (pentru LorenaMădălina89):

Se gasesc si la magazinele dm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exfoliant cu acid salicilic si evitarea produselor emoliente daca nu ai un ten uscat.
https://www.paulaschoice.ro/......ent-2-bha/

| deadhoe a răspuns:

Nu scapi de ele doar cu benzi, ci si cu produse care contin acid glicolic/salicilic, daca au concentratii mai mari vei observa rezultatele mai rapid.