| DenissaJoye a întrebat:

Cum pot scapă Mai ușor de coșuri și sa am o fata fina ca de Bebeluș? Vreau doar remedii naturale nu tâmpenii și creme din supermarket

4 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Încearcă cu zeama de lămâie, infuzie (musetel, galbenele, salvie )sau o paasta cu miere si scorțișoară.

| ioana3432B a răspuns:

Uda fața cu apa apoi aplica bicarbonat de sodiu. Lasă-l peste noapte. De dimineața clătești cu apă. Succes!

| Denisya a răspuns:

Eu am încercat cu gălbenușul de ou, si am tenul curat.acum depinde si de tenul tau.mai bine site la o farmacie naturistă sigur este ceva...

| barbie2134 a răspuns:

Masti cu argila zilnic, timp de 2 saptamani, ajuta la curatarea tenului