| DalinaAndreea a întrebat:

Doar fetele vreau sa imi raspunda!
Vreau si eu 10 remedii naturale pentru a-mi se deschide culoarea parului fara creme, vopsea...
Si 10 remedii naturale pentru a avea pielea mai fina si fara cosuri, aceste remedii pot include o crema mai buna, dar nu prea scumpa, un ceai, o planta...
Fundita se acorda raspunsului corect! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

De ce naiba ai dat numar exact? Daca ti se dau 2 nu-s bune sau ce?
Pentru piele poti folosi ulei de masline + scrub saptamanal (pe corp zic, precizeaza si tu daca fata sau corp)
Sau incearca tot felul de unturi de corp gasite prin hipermaketuri la preturi avantajoase tie.

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Au raspuns muuulte fetelaughing

| InfiresMan a răspuns:

Pentru păr încearcă cu suc de lămâie sau apă oxigenată. Ai grijă, după aia trebuie să folosești balsam de păr că o să ți se încâlcească.
Pentru piele poți să cauți și tu pe net măști naturale pentru față...

Nu sunt fată, dar am încercat și eu să mă fac blond și a mers laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| InfiresMan a răspuns:

Cu plăcere