| Elena898989 a întrebat:

Cum pot schimba culoarea unei rochite? Am comandat una de pe miniprix( mare greseala), parca e de la second-hand, dar deh...Are un fel de imprimeu floral, dar e tare spalacit. Este vreun colorant ceva pentru haine?

3 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Stai lin nu strica rochia. mergi la ei cu bonu si schimb-o cu altceva

| tuGatita a răspuns:

Perwol (nu stiu daca asa se scrie) pentru haine colorate. Cica are efect de reinnoire a culorilor, dar daca asa e rochia si e noua..nu stiu daca isi face treaba. oricum ai putea incerca, ca e vreo 10 lei o sticla si o ai mult timp, nu dai bani degeaba

| Elena898989 explică:

Nu ma complic cu returnatul unei rochite, trebuie sa dau iar bani pe transport, si pana imi da banii inapoi, ma apuca toamna