| EsteraAlina a întrebat:

Cum pot slabi? Am niste pulpe!

9 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Te pot ajuta, e super usor, fara dieta sau pastile!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Atasaza foto; sau priveste in oglinda fara sa tii cont de parerile pitipoancelor.winking tongue

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Apucă-te de fugit. Ai sa vezi rezultate destul de rapid. Cât mai multe ture de teren, strada... Ce ai tu acolo.

| Lostlyric a răspuns:

Daca pulpele sunt de pui, le pregatesti in felul urmator: elimini excesul de piele, zgarciuri si grasime. Pui un pic de ulei de masline deasupra, le pui intr-o tigaie antiaderenta, le prajesti pe fiecare parte cate 7-8 minute la foc mediu spre mare. Apoi le tai si le adaugi la o salata. big grin

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Lostlyric):

Eu pentru piept dau pulpele la o parte!

| Victoria18 a răspuns:

Exercitii, de orice fel. Alergare, flotari, genoflexiuni, orice. Miscarea e cea mai sanatoasa metoda de a slabi.

| Ctvd a răspuns:

Pai asa e felul tau de a fi nu trebu sa e simti intimidata. Sunt foarte multe modele de haine care pun in valoare calitatile corpuli tau care nu ar fi ele. Incearca sa practici sport sa bei apa sa tii un regim nu dieta, si va fi totul foarte bine.

| Harlygabriela a răspuns:

Fă sport, fugi, mănâncă legume fructe, nu mânca gras încearcă noaptea când ți-e foame sa mănânci un măr sau ceva, poți face flotări, genuflexiuni, sunt foarte multe modalități de a slăbiii, sunt sigură că te descurci tu
Succes happy