| simonabuburuza44 a întrebat:

Cum pot strâmta o pereche de blugi (mai degrabă jeggings, o combinație de blugi si colanți)? Sunt elastici, si dupa cateva luni s au lărgit cu cateva mărimi, cred ca din cauza ca am facut sportul cu ei. Daca știți vreo metoda, sau un loc unde i as putea duce sa ii fac, va rog spuneți-mi! (Ps sunt din Iasi)

1 răspuns:
| MirelaC a răspuns:

Salut
Ai putea intreba vecinii sau vreo bunica, matusa, daca cunoaste vreo croitoreasa. E cea mai ieftina metoda. Poti cauta si Croitorii in oras, in mall-uri de obicei mai sunt, sau poti scrie pur si simplu "croitorie Iasi" pe google si vei gasi fara dubii.
Paaa